Policja we wrześniu znalazła zwłoki mężczyzny. Potrzebuje pomocy w ustaleniu jego tożsamości

Polska
Policja we wrześniu znalazła zwłoki mężczyzny. Potrzebuje pomocy w ustaleniu jego tożsamości
katowice.slaska.policja.gov.pl

Policjanci z Katowic opublikowali zdjęcia charakterystycznych elementów ubioru oraz rysopis mężczyzny, którego zwłoki odnaleźli 22 września 2017 r. przy torze rolkowo-rowerowym w Parku Leśnym Doliny Trzech Stawów. Pomimo szeroko zakrojonych działań, nie udało się ustalić jego tożsamości. Funkcjonariusze apelują o pomoc.

Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, które pomogłyby w ustaleniu jego danych. Ciało nie miało żadnych zewnętrznych obrażeń.


Jak podaje policja, zmarły to mężczyzna w wieku ok. 35-45 lat, szczupłej budowy ciała, miał ok. 170 cm wzrostu. Krótkie włosy ciemnego koloru, na twarzy zarost - brodę i wąsy o długości ok. 2-3 cm koloru brązowo-rudego.


W torbie miał mydelniczkę i ściereczkę


W dniu odnalezienia ciała ubrany był w ciemną kurtkę do pasa z napisem "Quechua" na klatce piersiowej z lewej strony, niebieskie spodnie dżinsowe z rozcięciem poziomym na lewym kolanie, czarne buty sportowe z jasną podeszwą i napisem "MEMPHIS One" na języku, ciemny półgolf i granatowe skarpety.


Przy mężczyźnie znaleziono czarną torbę na zamek z napisem "Sanchez", z dwoma dużymi uchwytami, o wymiarach około 40 cm x 40 cm. Wewnątrz znajdowały się: żółta, plastikowa mydelniczka, dwa niezapisane małe notesy, chabrowa koszulka z metką Mexx, szare rękawiczki wełniane, żółta zapalniczka i biało-żółta ściereczka kuchenna.

 

 

 


Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 32 200-2555, 32 200-3750 (całodobowo). Na Państwa informacje czekamy również pod adresem kp4@katowice.ka.policja.gov.pl oraz pod numerami telefonów 997 i 112.

 

polsatnews.pl

 

prz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie