Bójka w centrum Warszawy. Zniknął złoty łańcuszek wart 26 tys. zł

Polska
Bójka w centrum Warszawy. Zniknął złoty łańcuszek wart 26 tys. zł
Policja/Warszawa-Śródmieście

Policjanci upublicznili wizerunki trzech poszukiwanych mężczyzn, którzy są podejrzani o dokonanie rozboju. Pokrzywdzony został dotkliwie pobity, a jeden z napastników zerwał mu z szyi złoty łańcuszek o wartości 26 tys. zł. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawców.

Do bójki doszło 19 listopada 2017 roku na skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej i Mazowieckiej. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

 

 

Z ustaleń policjantów wynika, że około godziny 2:36 doszło do kłótni między grupami kilku mężczyzn, a następnie do bójki. W jej trakcie jeden z uczestników doznał poważnych obrażeń twarzy, stracił też (widoczny na poniższym zdjęciu) złoty łańcuch. 

 

 

 

Wizerunki poszukiwanych

 

Policja podała rysopis sprawcy rozboju. To mężczyzna około 180 cm wzrostu, ubrany w granatową kurtkę. Prócz niego funkcjonariusze poszukują jeszcze dwóch mężczyzn biorących udział w pobiciu pokrzywdzonego.

 

Jest to mężczyzna mający około 170 cm wzrostu, blondyn ubrany w ciemne jeansy, białą koszule z kołnierzykiem i ciemną zimową kurtkę z kapturem obszytym futrem oraz mężczyzna mający około 180 cm wzrostu, bardzo krótko ostrzyżony, ubrany w ciemne jeansy oraz czarną kurtkę.

 

 

 

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanych proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie - poinformowała policja.

 

Informacje można zgłaszać telefonicznie dzwoniąc pod numer (22) 6039130 lub (22) 6039159 albo pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl.

 

polsatnews.pl

paw/ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie