"Pitbull" - wersja policyjna. Bołądź, Stramowski i Vega zachęcają do podjęcia służby

Polska

Stołeczna policja opublikowała trzy krótkie filmy, na których aktorzy Olga Bołądź i Piotr Stramowski oraz reżyser Patryk Vega zachęcają do wstąpienia w szeregi policji. To element akcji KSP "Ty też możesz", skierowanej do uczniów klas maturalnych. Ma ona zachęcić młodych ludzi do podjęcia służby właśnie w stołecznej policji.

Bołądź i Stramowski są znani m.in. z ról w filmach kryminalnych, które wyreżyserował Vega, takich jak "Botoks", "Kobiety Mafii", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", czy "Pitbull. Nowe porządki".

 

W ramach akcji "Ty też możesz" policjanci z poszczególnych komend rejonowych i powiatowych od kilku miesięcy uczestniczą w spotkaniach z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych.

 

Wcześniej Wydział Komunikacji Społecznej KSP we współpracy z Sekcją Doboru Wydziału Kadr przygotował folder promujący pracę w policji, który jest rozdawany zainteresowanym uczniom przez czynnych policjantów i policjantki podczas spotkań w szkołach.

 

Znalazły się w nim najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w policji. W publikacji zostały zawarte także informacje dotyczące poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej oraz porady ekspertów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania.

 

polsatnews.pl

ml/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie