Lepszego początku roku nie mógł sobie wymarzyć. Polak wygrał milion złotych na loterii w Irlandii

Świat
Lepszego początku roku nie mógł sobie wymarzyć. Polak wygrał milion złotych na loterii w Irlandii
National Lottery

Szczęśliwie rozpoczął się rok 2018 dla Polaka mieszkającego w Irlandii. Pan Piotr, gdańszczanin na emigracji, wygrał 250 tysięcy euro (ponad 1 milion złotych) w losowaniu National Lottery, które odbyło się w Sylwestra.

Polak, który mieszka w Irlandii od 12 lat szczęśliwy los kupił w sklepie, w którym pracuje jako menager. O tym, że wygrał, dowiedział się od właściela sklepu.

 

- Szef powiedział mi, że przedstawiciele National Lottery skontaktowali się z nim, aby poinformować, że nasz sklep sprzedał zwycięski kupon w sylwestrowym losowaniu Millionaire Raffle. Wyciągnąłem mój los i zeskanowałem go, a potem wszedłem do sieci. Zobaczyłem, że moje liczby są szczęśliwe i wygrałem ćwierć miliona euro - powiedział uradowany Polak, który przyznał jednocześnie, że jeszcze nie zastanawiał się na co wyda pieniądze z nagrody.

 

Jak się okazało była to druga co do wysokości nagroda w noworocznej loterii. "Pierwszy" los wygrał 1 milion euro. Było jeszcze czterech szczęśliwców z "trzecimi kuponami", którzy wzbogacili się o 100 tys. euro każdy.

 

- To fantastyczny początek Nowego Roku dla mnie, mojej żony i naszych dzieci - skomentował pan Piotr.

 

Jak informuje "The Irish Sun" w tym roku w świątecznej loterii było w sumie 5 tysięcy nagród.

 

The Irish Sun, polsatnews.pl

dk/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie