Okradziono salon Jacka Czachora i Marka Dąbrowskiego. Zniknęło m.in. 12 motocykli

Polska
Okradziono salon Jacka Czachora i Marka Dąbrowskiego. Zniknęło m.in. 12 motocykli
Google Maps

"Z przykrością informuję, że wchodzimy w nowy rok z ogromną stratą. W nocy z soboty na niedzielę do naszego salonu w Warszawie wdarła się dobrze zorganizowana banda złodziei" - poinformowali pracownicy sklepu i serwisu motocyklowego Jacka Czachora i Marka Dąbrowskiego, utytułowanych polskich motocyklistów znanych m.in. z rywalizacji w Rajdzie Dakar.

Informację o kradzieży zamieszczono na profilu facebookowym salonu. Z opisu wynika, że złodzieje przyjechali po konkretne motocykle.

 

"Wyciągali pewne modele motocykli - często tańsze i bardziej schowane niż inne modele, które stały tuż obok. Okradli nas również z całego asortymentu odzieży i akcesoriów, które spakowali w nowe torby OGIO" - dodano.

 

Skradziono 12 motocykli, które schowano do dwóch busów, należących do firmy. "Kluczyki do nich znaleźli po spenetrowaniu wszystkich drzwi i zamków w naszym budynku" - poinformowano. Jeden z busów, to "rzucający się w oczy" czarny Mercedes Sprinter 319 CDI 4X4 o numerach rejestracyjnych WF4715N. 

 

"Bardzo uczulamy też na środki ostrożności, nasz salon był bardzo dobrze zabezpieczony - bandyci jednak działali jak dobrze wyszkolony oddział specjalny" - napisano.

 

Jacek Czachor wspiera obecnie Orlen Team podczas trwającego Rajdu Dakar.

 

polsatnews.pl

ml/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie