Kobieta umówiła się z dawnym znajomym na randkę. Został brutalnie pobity i okradziony

Polska
Kobieta umówiła się z dawnym znajomym na randkę. Został brutalnie pobity i okradziony
Polsat News

Policja zatrzymała kobietę i dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za rozbój i brutalne pobicie 23-latka. Dziewczyna umówiła się z ofiarą przez internet na randkę w górach. Mężczyzna został uprowadzony, pobity i okradziony.

Historia rozpoczęła się na portalu internetowym, poprzez który pokrzywdzony wszedł w kontakt ze swoją dawną znajomą, aby się z nią umówić na randkę.

 

- Do umówionej randki w górach nie doszło ponieważ dziewczyna "wystawiła młodego mężczyznę" swojemu chłopakowi. Ten wraz z kompanem porwał go, okradł i pobił - powiedział rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie Sebastian Gleń.

 

W wyniku napadu, pokrzywdzony utracił torbę sportową z rzeczami osobistymi oraz portfel z dokumentami i kartami bankowymi. W trakcie wizyty w komisariacie, mężczyzna na tyle źle się poczuł z powodu obrażeń, że musiał być hospitalizowany.

 

Trzeci ze sprawców zatrzymany na początku stycznia

 

Natychmiast po napadzie - w listopadzie 2017 roku, policjanci III Komisariatu Policji w Krakowie ujęli dwoje sprawców i odnaleźli rzeczy zabrane pokrzywdzonemu. Trzeciego ze sprawców ujęto na początku stycznia.

 

Wszyscy troje usłyszeli prokuratorskie zarzuty, m.in. pozbawienia wolności, dokonania rozboju i uszkodzenia ciała. 

 

Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście - Wschód.

 

PAP

mta/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie