"SE": byli oficerowie GROM wożą żwirek dla kotów prezesa

Polska
"SE": byli oficerowie GROM wożą żwirek dla kotów prezesa
Polsat News

Pracownikom Jarosława Kaczyńskiego najwidoczniej udzieliło się jego przywiązanie do kotów. "Super Express" informuje, że przyłapał ochroniarzy prezesa PiS, byłych oficerów specjalnej jednostki GROM, przed domem Kaczyńskiego trzymających torby żwirku.

Dziennik opublikował zdjęcia, na których widać nietypową dostawę.

 

 

- W domu mam dwóch stałych lokatorów. To kotka Fiona i kocur Czaruś. Tego drugiego znaleźli moi ochroniarze i przynieśli do mnie - mówił Kaczyński rok temu w wywiadzie dla "Super Expressu".

 

"Koty mleka nie piją"

 

Prezes PiS jest znanym miłośnikiem kotów. W listopadzie sejmowe kamery uchwyciły prezesa PiS przeglądającego "Atlas kotów". Książka z podpisem Jarosława Kaczyńskiego została wylicytowana za kwotę 25 300 zł. Cały dochód z licytacji został przeznaczony na zakup aparatu USG dla zwierząt.

 

Kaczyński dzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi "kociej pielęgnacji" pytany o ich odwzorowanie w satyrycznym show "Ucho prezesa".

 

- Te (framenty - red.), które dotyczą kota, dotyczą dostarczania mu ryb, itd., mleka - to całkowicie sprzeczne z faktami, jako że dorosłe koty mleka nie piją - wyjaśniał na początku roku lider PiS.

 

Super Express, polsatnews.pl

bas/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie