Jest Wigilia, jest Kevin w Polsacie

Polska
Jest Wigilia, jest Kevin w Polsacie
Materiały promocyjne Twentieth Century Fox Film Corporation

Wigilijny wieczór z Kevinem to już niemal tradycja. Telewizja Polsat i w tym roku wyemituje przygody rezolutnego chłopca. Tym razem wraz z bohaterem zobaczymy świąteczny Nowy Jork, gdzie Kevin spotka samego Donalda Trumpa. Zapraszamy przed telewizory o godz. 20.10.

Rok temu "Kevin sam w domu" był najchętniej oglądanym filmem w czasie Świąt Bożego Narodzenia. W wigilijny wieczór przyciągnął przed telewizory ponad 4,3 mln widzów. W tym roku będziemy mogli zobaczyć kontynuację przygód Kevina.

 

Tym razem rodzina McCallisterów postanawia spędzić święta na Florydzie. W wyniku zamieszania na lotnisku chłopiec traci z oczu swoich bliskich i przez pomyłkę wsiada do niewłaściwego samolotu. Trafia do Nowego Jorku, gdzie spotyka znanych mu dobrze złodziei, którzy zamierzają okraść sklep z zabawkami. Kevin postanawia pokrzyżować im plany.

 

"Kevin sam w domu" w Nowy Rok

 

Razem z odważnym chłopcem przemierzymy Nowy Jork i poznamy mnóstwo nowych bohaterów, wśród których będzie m.in. obecny prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump.

 

Dla fanów pierwszej części przygód najmłodszego z McCalisterów mamy dobrą informację. "Kevin sam w domu" wróci na ekrany w Nowy Rok o godz. 20.

 

polsatnews.pl, Telewizja Polsat

nro/ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie