Śmiertelny wypadek na A2. Po zderzeniu z ciężarówką kierowca samochodu osobowego wysiadł z pojazdu, został potrącony

Polska
Śmiertelny wypadek na A2. Po zderzeniu z ciężarówką kierowca samochodu osobowego wysiadł z pojazdu, został potrącony
Facebook/Alarmowy Łowicz

Po południu odblokowano lewy pas autostrady A2 w stronę Poznania. Oznacza to, że trasą można już podróżować zarówno w stronę stolicy Wielkopolski, jak i Warszawy. Droga była całkowicie nieprzejezdna po tym jak w piątek rano okolicach miejscowości Łyszkowice (Łódzkie) doszło do wypadku. Zderzenie dwóch pojazdów miało miejsce również na innym kilometrze A2. Tam poszkodowane zostały cztery osoby.

Przed godz. 8 na 392 km autostrady A2 pomiędzy węzłami Łowicz i Skierniewice samochód ciężarowy zderzył się z autem osobowym. Po zderzeniu kierowca samochodu osobowego wyszedł na jezdnię, gdzie został śmiertelnie potrącony przez inny samochód ciężarowy - poinformował dyżurny ruchu PID.

 

Cztery osoby poszkodowane na 122. kilometrze

 

Dwa pojazdy zderzyły się również na 122. kilometrze autostrady A2. - Poszkodowane zostały łącznie cztery osoby - powiedział sierż. sztab. Przemysław Podleśny z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.

 

Osobę najciężej poszkodowaną do szpitala przetransportowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, pozostałe są przewożone do szpitala karetkami. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

 

 

PAP, polsatnews.pl

mr/ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie