Spotkanie opłatkowe polityków PiS. "Prezes dziękował Beacie Szydło za dwa lata ciężkiej pracy"

Polska
Spotkanie opłatkowe polityków PiS. "Prezes dziękował Beacie Szydło za dwa lata ciężkiej pracy"
PAP/Leszek Szymański

W piątek w Sejmie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Jak dowiedziała się PAP, dziękował on b. szefowej rządu Beacie Szydło za dwa lata ciężkiej pracy oraz wskazywał, że przed PiS stoi nadal wiele wyzwań.

W spotkaniu, które odbyło się w Sali Kolumnowej, udział wzięli m.in. marszałkowie Sejmu i Senatu Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski, ministrowie sportu, zdrowia czy przedstawiciele MSZ i MON, a także wicepremier, szef Porozumienia Jarosław Gowin.

 

Jak poinformowali politycy partii uczestniczący w spotkaniu, prezes Kaczyński podczas spotkania podziękował byłej premier, a obecnie wicepremier Beacie Szydło za dotychczasową pracę. - Dziękował jej za dwa lata ciężkiej pracy, także za dwie kampanie wyborcze - prezydencką oraz parlamentarną, a politycy kilkukrotnie oklaskiwali byłą szefową rządu - mówił jeden z posłów PiS uczestniczący w spotkaniu.

 

"Nadal musimy być skoncentrowani i robić swoje"

 

Jak dodał inny polityk, Kaczyński wskazywał też, że przed PiS nadal stoi wiele wyzwań i należy działać razem, że "nadal musimy być skoncentrowani i robić swoje".

 

Kaczyński życzył też politykom Prawa i Sprawiedliwości wesołych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

 

Życzenia świąteczne złożył też obecnym na spotkaniu szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

 

PAP

zdr/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze