Policjanci weszli do mieszkania zatrzymać podejrzanego. Ich uwagę przykuła ruszająca się... wersalka

Polska

Policjanci z Wrocławia weszli jednocześnie do dwóch mieszkań na terenie stolicy Dolnego Śląska i zatrzymali osoby podejrzane o różnego typu przestępstwa. Jeden z mężczyzn, który był poszukiwany za przestępstwa rozbójnicze, próbował ukryć się przed funkcjonariuszami w wersalce.

Policjanci ustalili, że poszukiwany przez nich mężczyzna z uwagi na charakter popełnianych przestępstw może posiadać przy sobie niebezpieczne przedmioty. W związku z tym podjęto decyzję, aby zatrzymania dokonali antyterroryści z Wrocławia. 

 

Policjanci po wejściu do jednego z mieszkań zatrzymali w nim 27-letniego mieszkańca Wrocławia, który od pewnego czasu ukrywał się przed organami ścigania w związku z popełnieniem rozboju.

 

Mężczyzna schował się przed policjantami wewnątrz wersalki, ale policjanci sprawdzając dokładnie wszystkie pomieszczenia znaleźli miejsce jego ukrycia. Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary za wcześniej popełnione przestępstwo.

 

Wyrzuciła marihuanę przez okno

 

W tym samym czasie policjanci weszli do innego mieszkania na terenie Wrocławia, gdzie mogły znajdować się narkotyki. Funkcjonariusze zastali w lokalu kobietę i mężczyznę - oboje w wieku 24 lat. W trakcie prowadzonych działań kobieta wyrzuciła przez okno pojemnik z marihuaną, chcąc uniknąć odpowiedzialności za przestępstwo.

 

W samym mieszkaniu znaleziono jeszcze amfetaminę, z której można było uzyskać ponad 1000 porcji handlowych narkotyku i środki anaboliczne. Ponadto zabezpieczono wagę elektroniczną, młynek, oraz telefony komórkowe i pieniądze. 24-latek był w przeszłości notowany za przestępstwa rozbójnicze.

 

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawiania wolności, a za ich znaczną ilość nawet do 10 lat.

 

polsatnews.pl

dk/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie