Kajdanki i pejcze. Córka Ramzana Kadyrowa otworzyła sex-shop

Świat
Kajdanki i pejcze. Córka Ramzana Kadyrowa otworzyła sex-shop
Instagram/eda__gazieva

18-letnia Ajszat Kadyrow, córka szefa Republiki Czeczeńskiej i obrońcy tradycyjnych wartości islamskich, otworzyła w Groznym sklep o nazwie Lady A, w którym oprócz koronkowej bielizny można kupić również różne akcesoria erotyczne. Sklep reklamuje się m.in. hasłem: "Bądź śmielsza".

Według informacji BBC, właścicielką sklepu, który reklamuje się przez zamknięte konto na Instagramie, jest 18-letnia Ajszat Kadyrowa.

 

"Spróbować partnera na smak"


Sklep ma obecnie ok. 20 tys. subskrybentów. Oprócz erotycznej bielizny znanych marek, w sklepie można zaopatrzyć się również np. w krem do masażu, "który pozwoli spróbować partnera na smak" oraz pejcze, maski i inne akcesoria.


Sloganem reklamowym sklepu jest hasło "Buduar twoich tajemnic i koronkowego piękna. Bądź śmielsza. Tylko między nami".


O otwarciu Lady A informowano na kilku popularnych czeczeńskich blogach.

 

Moda islamska i cukiernia


Sklep z erotycznymi gadżetami to nie pierwszy biznes córki Kadyrowa. Zarządza ona również Domem Mody Islamskiej Firdaws, który należy do jej matki oraz ma własną cukiernię w jednym z centrów handlowych w Groznym. Właśnie po sąsiedzku z cukiernią otworzyła swój erotyczny butik.


Ramzan Kadyrow uważa się za obrońcę tradycyjnych wartości islamskich. W 2011 roku przekonywał, że kobiety, które nie ubierają się wystarczająco skromnie, "trafią do piekła".

 

BBC, belsat.eu

grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie