"Wszystkich muzułmanów należy rejestrować". Miriam Shaded w "Skandalistach"

Polska

- Reprezentanci ideologii muzułmańskiej mogą wyrządzić krzywdę obywatelom Europy. Oni powinni być pilnowani - mówiła w "Skandalistach” prezes fundacji Estera Miriam Shaded. Gdy prowadząca chciała się upewnić, czy według Shaded, muzułmanie powinni być rejestrowani, odpowiedziała: - Oczywiście.

Prowadząca program Agnieszka Gozdyra zapytała, w jaki sposób taka rejestracja powinna przebiegać.

 

- Powinny być raporty wysyłane przez wszystkie organizacje muzułmańskie do naszego rządu, wszystkich sympatyków islamu powinny one rejestrować – powiedziała Shaded.

 

"Trzeba resocjalizować muzułmanów"

 

- Rozumiem, że muzułmanie powinni lądować w oddzielnym rejestrze muzułmanów – upewniła się Gozdyra.

 

- Powinni, zdecydowanie. To jest bardzo niebezpieczna ideologia – powiedziała Miriam Shaded. Dodała, że nie chodzi jej o oznakowanie osób, ale informację dla służb, kto wyznaje islam.

 

- Dla pani trzeba go (muzułmanina – red.) resocjalizować z religii? – zapytała prowadząca.

 

- Tak. (…). Trzeba tego typu społeczeństwo resocjalizować (…), jeśli chcemy ich dopuszczać do siebie, żeby nie było jeszcze więcej gwałtów i przemocy seksualnej wobec kobiet, plus morderstw – mówiła.

 

Shaded dodała, że 50 proc. muzułmanów w Wielkiej Brytanii popiera Państwo Islamskie.

 

- Te dane nie są prawdziwe, w Internecie można znaleźć wszystko  – odpowiedziała prowadząca program.

 

Start z listy Korwin-Mikkego

 

Prezes fundacji Estera (która startowała jako kandydatka bezpartyjna z list KORWIN w 2015 r. - red.) została zapytana, dlaczego nazwała członków młodzieżówki partii KORWIN "Młodzi dla Wolności" idiotami.

 

- Ponieważ jesteście małą partią, która dzieli skórę na niedźwiedziu. Jak miałam okazję z państwem współpracować, to byłam atakowana głównie przez korwinistów za to, że jestem bardziej popularna od nich. (…) Macie gierki wojenne w swojej partii i uważam, że to jest głupie - powiedziała.

 

Zapytana o wpis Janusza Korwin-Mikkego na temat akcji #metoo Miriam Shaded powiedziała, że się z nim nie utożsamia i go potępia. - Głównie z uwagi na tego typu wypowiedzi z tej partii odeszłam. 

 

"Nie miałam wyboru"

 

Agnieszka Gozdyra zauważyła, że Korwin-Mikke jest znany z kontrowersyjnych wypowiedzi na temat kobiet od lat, a jednak Shaded zdecydowała się kandydować z listy jego partii.

 

- Nie miałam wyboru – odpowiedział gość programu.

 

- Mogła pani nie startować - zauważyła Agnieszka Gozdyra.

 

- Akurat dostałam taką propozycje dwa dni wcześniej, taki był mój obowiązek jako patriotki – powiedziała Shaded. – W trakcie rozmów było powiedziane, że (Korwin-Mikke - red.) nie będzie się wypowiadał na temat praw człowieka – dodała.

  

Wszystkie odcinki "Skandalistów" można obejrzeć tutaj.

 

polsatnews.pl

mta/grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie