Pasażer ze złości rozbił szybę butelką. Bo kierowca przerwał imprezę na tylnym siedzeniu [WIDEO]

Polska

Kierowca poprosił pasażerów, którzy pili alkohol i głośno się zachowywali, żeby opuścili autobus. Niemal wszyscy posłuchali prośby kierowcy. Oprócz jednego z mężczyzn, który wdał się z nim w dyskusję. Kiedy w końcu wysiadł z pojazdu, rzucił butelką w okno i uciekł. Rozbita szyba warta była ponad tysiąc złotych. Sprawcy wybryku, do którego doszło w Katowicach przed miesiącem, szuka teraz policja.

Katowicka policja szuka mężczyzny, który wybił szybę w autobusie miejskim. Do zdarzenia doszło miesiąc temu - 29 października około godziny 19:40.

 

Mężczyzna podejrzewany jest o uszkodzenie mienia, a policjanci z wydziału kryminalnego Komisariatu Policji VII w Katowicach ustalają jego tożsamość.

 

Kierowca miejskiego autobusu zatrzymał autobus na przystanku przy ulicy Zawiszy Czarnego i poprosił, aby osoby zakłócające spokój opuściły pojazd. Jeden z mężczyzn po wyjściu z pojazdu rzucił butelką w boczną szybę. Szkło się rozbiło, a sprawca uciekł.

 

Straty wynoszą ponad 1000 złotych.

 

Zdarzenie zostało jednak zarejestrowane przez kamery monitoringu. Policja publikuje nagranie i zdjęcia z kamer.

 

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na nagraniu z monitoringu, proszony jest o kontakt z policjantami z Katowic pod numerem tel. 32 200 2555, 32 200 3900, 32 200 3906 lub 112, e-mail kp7@katowice.ka.policja.gov.pl.

 

Policja gwarantuje anonimowość.

 

 

polsatnews.pl, Polsat News

hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie