Stanął w obronie kobiet, został pobity. Policja szuka sprawcy napaści

Polska
Stanął w obronie kobiet, został pobity. Policja szuka sprawcy napaści
Komenda Rejonowa Policji - Śródmieście

Policjanci z Warszawy prowadzą postępowanie w sprawie pobicia na ulicy Krakowskie Przedmieście. Ofiara napaści to 19-letni mężczyzna. Miał interweniować, gdy dwóch mężczyzn zaczepiało i wyzywało napotkane kobiety. Po zwróceniu uwagi napastnikom, został przez nich pobity. Jeden z sprawców napaści został zatrzymany od razu po zdarzeniu. Policja opublikowała wizerunek drugiego agresora.

Według funkcjonariuszy do zdarzenia miało dojść 4 listopada, około godz. 4. Pomiędzy 19-latkiem, a mężczyznami wywiązała się kłótnia, która zakończyła się bójką.

 

Pobili i odeszli

 

Po pobiciu napastnicy oddalili się z miejsca zdarzenia.

 

Na miejsce zostały wezwane pogotowie i policja. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Policja natychmiast po zdarzeniu zatrzymała jednego z agresorów. 20-letni mężczyzna podczas interwencji funkcjonariuszy miał być pobudzony i zachowywać się agresywnie. Napastnikowi przedstawiono zarzuty.

 

Drugi sprawca poszukiwany

 

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Policjanci po analizie nagrań zdecydowali się na publikację wizerunku drugiego z napastników.

 

To mężczyzna w wieku około 25-35 lat mający ciemne włosy. W dniu zdarzenia był ubrany w ciemny płaszcz, niebieskie jeansowe spodnie i miał na sobie szalik.

 

Komenda Rejonowa Policji - Śródmieście

  

Policja prosi o kontakt osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego.

 

polsatnews.pl

bas/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie