Nożownik zaatakował mężczyznę w Stalowej Woli. Został zatrzymany

Polska
Nożownik zaatakował mężczyznę w Stalowej Woli. Został zatrzymany
Stalowka.NET

Policjanci ze Stalowej Woli (Podkarpackie) zatrzymali w piątek wieczorem 32-letniego napastnika, który jest podejrzany o zaatakowanie nożem 29-letniego mężczyzny. Ranny został przewieziony do szpitala - poinformował Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Jak poinformował zastępca prokuratora rejonowego w Stalowej Woli Piotr Walkowicz, powodem ataku były nieporozumienia towarzysko-obyczajowe między mężczyznami.

 

- W trakcie kłótni jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i zranił 29-latka, który obecnie jest transportowany do szpitala w Mielcu; jego stan jest ciężki - dodał

 

Do wyjaśnienia zatrzymano również 29-letnią kobietę, która była świadkiem zdarzenia. - Kobieta podawała nam różne wersje zdarzenia, więc została zatrzymana, aby wyjaśnić okoliczności - zaznaczył prokurator.

 

Walkowicz podkreślił, że na miejscu ataku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy zabezpieczyli ślady.

 

Do ataku doszło w piątek ok. godz. 19.

 

To już drugi w ostatnim czasie atak nożownika w tym mieście. 20 października w jednej ze stalowowolskich galerii handlowych 27-letni napastnik zranił 9 osób, z których jedna w wyniku obrażeń zmarła. Mężczyznę ujęli klienci galerii i przekazali policji.

 

 

PAP

mr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie