Super Polsat kanałem tematycznym roku w plebiscycie SAT Kurier Awards 2017

Polska
Super Polsat kanałem tematycznym roku w plebiscycie SAT Kurier Awards 2017
Telewizja Polsat

Głosami internautów oraz jury Super Polsat został uznany najlepszym kanałem tematycznym 2017 roku w corocznym plebiscycie SAT Kurier Awards dla najlepszych produktów na rynku telewizji cyfrowej. Super Polsat doceniono za dostosowanie emisji do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz odpowiedź na potrzeby rynku. W finale kanał tematyczny Polsatu wygrał ze stacjami HGTV i Stopklatką TV.

Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali w Krakowie.

 

- To wyjątkowe wyróżnienie, jest potwierdzeniem, że oferta naszego kanału przypadła do gustu widzom. Staramy się odpowiadać na ich potrzeby również proponując nowe produkcje, które zagościły na antenie w listopadzie - powiedziała Monika Wojdyga-Makowska, szefowa Super Polsat.

 

Przełamuje bariery

 

Kanał tematyczny Super Polsat rozpoczął nadawanie 2 stycznia. Jest dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX-2), platformach satelitarnych i sieciach kablowych. To jedyna stacja w Polsce, której programy - dzięki napisom i audiodeskrypcji - w zdecydowanej większości dostosowane są do odbioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie są m.in. filmy polskiego i światowego kina, seriale oraz bajki dla dzieci.

 

W listopadzie Super Polsat rozpoczął emisję własnych produkcji. Od 6 listopada, od poniedziałku do czwartku o godz. 20 można oglądać nowy teleturniej "Joker", prowadzony przez Krzysztofa Ibisza. W pierwszym tygodniu emisji teleturniej obejrzało średnio 140 tys. widzów.

 

W niedzielę, 12 listopada, kanał  wyemitował pierwszy odcinek serii dokumentalnej "SuperLudzie", w której przedstawiane są osoby niepełnosprawne, przełamujące niemal każdą barierę i pokazujące, że niemożliwe nie istnieje.  Współproducentem i prowadzącym program jest Maciej Dowbor.

 

Telewizja Polsat

kd/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie