Wielkopolska: śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej nr 11. Duże utrudnienia w ruchu

Polska
Wielkopolska: śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej nr 11. Duże utrudnienia w ruchu
Polsat News

Jedna osoba zginęła na miejscu w wypadku do jakiego doszło ok. godz. 14:30 na 319 kilometrze DK 11 w okolicach Środy Wielkopolskiej. W zderzeniu brało udział łącznie 5 pojazdów. Utrudnienia na DK 11 mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Jak powiedziała asp. Edyta Kwietniewska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej, "ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący renault clio zderzył się z jadącym w tym samym kierunku, w kierunku Poznania, fordem fiesta, następnie przemieścił się na przeciwległy pas ruchu i tam zderzał się kolejno z jadącymi z naprzeciwka samochodami osobowymi" - powiedziała. W zdarzeniu brało udział łącznie 5 pojazdów.

 

Według Kwietniewskiej w wyniku tego zdarzenia kierowca renault clio poniósł śmierć na miejscu. - Pasażerka tego pojazdu, jak również kierowca innego pojazdu, który brał udział w zdarzeniu, zostali przewiezieni do szpitala - dodała.

 

Obecnie na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności policji pod nadzorem prokuratury.

 

Droga Krajowa nr 11 w miejscu zdarzenia jest całkowicie nieprzejezdna. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. W miejscu wypadku policja wyznaczyła objazdy.

 

PAP

luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie