Śmiertelny wypadek w Skórczu. Audi wbite w drzewo

Polska
Śmiertelny wypadek w Skórczu. Audi wbite w drzewo
Pomorska Policja

Ranna kobieta i dziecko przewiezieni do szpitala i 34-letni kierowca zmarły na miejscu, to konsekwencje uderzenia samochodu w drzewo w Skórczu (woj. pomorskie). Droga wojewódzka nr 214 była całkowicie zablokowana. Trwa postepowanie policji, które ma wyjaśnić przyczynę wypadku.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w piątek około god. 8:30 w Skórczu na drodze wojewódzkiej nr 214.

 

Wskutek uderzenia w drzewo zginął 34-letni kierowca audi, a dwie osoby trafiły do szpitala.

 

Przyjmujący zgłoszenie oficer dyżurny ze Starogardu Gdańskiego natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy z miejscowego posterunku, patrol drogówki oraz technika kryminalistyki.

 

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze do zdarzenia doszło, gdy kierowca audi jadąc w kierunku Lubichowa z nieustalonej do tej pory przyczyny zjechał na lewe pobocze. Tam samochód uderzył w drzewo.

 

Do szpitala przewiezieni zostali: podróżująca pojazdem 28-letnia kobieta wraz z dzieckiem.

 

Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była całkowicie zablokowana.

 

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny rozbitego auta. Policyjny technik zrobił zdjęcia, wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

 

 

polsatnews.pl

hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie