"Cwaniacki numer fałszywego patrioty przy Grobie Grobów Polski". Pawłowicz o złożeniu wieńca przez Tuska

Polska
"Cwaniacki numer fałszywego patrioty przy Grobie Grobów Polski". Pawłowicz o złożeniu wieńca przez Tuska
Polsat News

"Jednak,słusznie w końcu nie dali D.Tuskowi złożyć wieńca we własnym imieniu.Podszedł więc do Grobu Nieznanego Żołnierza w imieniu "instytucji europejskich",choć chyba NIGDY wcześniej ta cała Unia NIE składała żadnych kwietnych hołdów Polsce w to Święto. ONZ też nie." (pisownia oryginalna) - napisała na Facebooku posłanka PiS Krystyna Pawłowicz

Prezydent Andrzej Duda zaprosił wszystkich byłych prezydentów i premierów na obchody Święta Niepodległości. Udział w uroczystościach wziął m.in. szef Rady Europejskiej Donald Tusk.


"Cwaniacki numer fałszywego patrioty przy Grobie Grobów Polski Tuskowi nie wyszedł.Głośno go wygwizdano i wybuczano. Nie z nami te numery,Brunner" - napisała Pawłowicz.

 

Donald Tusk składa wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza:

 

 


"A teraz popatrz jeszcze na odjezdnym niemiecko-maltański panie Tusk na rzesze młodych Polaków idących właśnie w Marszu Niepodległości.Nie udało się wam przez lata swego gubernatorstwa zabić polskiej niepodległości i patriotyzmu. Nie uda się też teraz ,szkoda pana czasu na inspekcje w wolnej wreszcie Polsce." - dodała Pawłowicz.

 

polsatnews.pl

luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie