Aktorka oskarża Seagala o molestowanie. "Rozpiął skórzane spodnie"

Świat
Aktorka oskarża Seagala o molestowanie. "Rozpiął skórzane spodnie"
Flickr.com/Gage Skidmore/CC BY-SA 2.0

"Decydujące przesłuchanie do filmu Stevena Seagala miało miejsce w jego biurze. Powiedział mi o tym, jak ważna jest chemia poza ekranem, kazał mi usiąść i rozpiął swoje skórzane spodnie" - napisała na Twitterze aktorka Portia de Rossi, która prywatnie jest żoną Ellen DeGeners, prowadzącej jeden z najpopularniejszych talk-show w USA. Seagal nie odniósł się jeszcze do zarzutów aktorki.

Portia de Rossi w swoim wpisie dodała również, że uciekła natychmiast po tym, kiedy gwiazdor kina akcji rozpiął spodnie. Po chwili zadzwoniła do swojej agentki, która miała powiedzieć: cóż, nie wiedziałam, czy on jest w twoim typie.

 

 

Aktorka znana m.in. z serialu "Ally McBeal" nie sprecyzowała, o jaki film chodziło i kiedy opisana przez nią sytuacja miała miejsce. Wyznanie de Rossi krótko na Twitterze skomentowała DeGeners. "Jestem dumna z mojej żony" - napisała amerykańska celebrytka.

 

 

Podobne zarzuty wobec Seagala wysunęły także inne aktorki, m.in. Julianna Margulies oraz Lisa Guerrero.

 

Pierwsza z nich ujawniła, że kiedy miała 23 lata, gwiazdor kina akcji zaprosił ją na przesłuchanie do hotelu późnym wieczorem. Aktorce przekazano, że na rozmowie będzie również kobieta odpowiedzialna za casting. Kiedy Margulies przyjechała na miejsce, okazało się, że Seagal jest sam. Według kobiety, słynny aktor miał przy sobie broń. Margulies przyznała, że "nie wie, jak udało się jej uciec z pokoju hotelowego".

 

Guerrero przyznała z kolei, że w 1996 roku Seagal podczas przesłuchania do filmu "W morzu ognia" był ubrany jedynie w jedwabny szlafrok. Po tym castingu manager aktorki poinformował ją, że Seagal zaoferuje jej główną rolę, jeżeli Guerrero zgodzi się na "prywatne przesłuchanie" z gwiazdorem. Aktorka miała odmówić.

 

theguardian.com

luq/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie