"Klub Kukiz'15 jest rozmontowywany na polecenie kierownictwa PiS". Poseł Zgorzelski w "Tak czy Nie"

Polska

Informacji o transferze posła Adama Andruszkiewicza z Kukiz'15, o której ostatnio jest głośno, nie potwierdził poseł PiS Arkadiusz Mularczyk. Choć podkreślił, że to bardzo dobrze zapowiadający się poseł. Odpowiedział w ten sposób na tezę postawioną przez posła PSL Piotra Zgorzelskiego, który w "Tak czy Nie" stwierdził, że: - Klub Kukiz'15 jest rozmontowywany na zlecenie kierownictwa PiS.

Piotr Zgorzelski z PSL podkreślał, że przejścia posłów z Kukiz’15 do PiS nikogo w PSL "ani nie dziwią, ani nie martwią".


- Wiemy, korytarze sejmowe huczą od tego, że klub Kukiz'15 jest rozmontowywany na polecenie  kierownictwa PiS - powiedział poseł PSL. Dodał, że jest kwestią czasu, kiedy takie przejścia się zaczną.

 

"Posłowie będą uciekali od pana Kukiza"


- Oczywiście, że posłowie będą uciekali od pana Kukiza. Jeśli uważają, że w Prawie i Sprawiedliwości będą mogli lepiej swój mandat realizować, to oczywiście cieszymy się i zapraszamy tych parlamentarzystów - zachęcał poseł PiS Mularczyk.


Zapytany przez Agnieszkę Gozdyrę o posła Adama Andruszkiewicza z Kukiz'15 Mularczyk przyznał, że bardzo go ceni. - Jest to bardzo młody i dobrze zapowiadający się poseł - dodał.

 

"Przykre. Tylko tyle i aż tyle". Andruszkiewicz o słowach Kukiza

 

Poseł Andruszkiewicz poróżnił się we wtorek z Pawłem Kukizem, który odniósł się do informacji dziennika "Fakt" o stawianiu warunków przez frakcję narodową w klubie Kukiz'15. "Ok. załóżmy, że "Fakt" spekuluje w dobrą stronę, "frakcja" obraża się i wychodzi z Klubu. No i co takiego by się stało?" - zastanawiał się Paweł Kukiz w poście opublikowanym na Facebooku.

 

"Do dziś sądziłem, że moja służba dla Polski i dla Was, jest również dużym wsparciem dla projektu Kukiz'15" - odpowiedział poseł Adam Andruszkiewicz. Słowa lidera Kukiz'15 określił krótko: "Przykre. Tylko tyle i aż tyle".

 

 

polsatnews.pl

grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie