Rewolucja wizerunkowa pracowników warszawskiego ZTM. Można rozpoznać kontrolerów biletów

Polska
Rewolucja wizerunkowa pracowników warszawskiego ZTM. Można rozpoznać kontrolerów biletów
ZTM Warszawa

Spodnie w kant lub spódnica w kolorze grafitowym, wyjściowe grafitowe marynarki, białe koszule z długim lub krótkim rękawem, czarne paski i ciemne obuwie, krawaty i apaszki dla pań. W takim stroju od 1 listopada pracują kontrolerzy warszawskiego Zarządu Transportu Miejskiego. "Rozpoznawalność kontrolerów może wpłynąć na to, że część gapowiczów zacznie kupować i kasować bilety" - twierdzi ZTM.

Z początkiem listopada nowemu umundurowaniu podlegają także pracownicy Punktów Obsługi Pasażerów, kancelarii, nadzoru ruchu oraz pracownicy obsługi parkingów P+R. "Stali się dzięki temu lepiej rozpoznawalni i są wizytówką stołecznej komunikacji" - przekonuje ZTM.

 

Kontrolerzy dodatkowo zaopatrzeni są w kurtki odpowiednie względem pory roku. Zimą zostaną wyposażeni w zimowe spodnie, czapki oraz rękawiczki.

 

W okresie wiosenno-letnim, czyli od początku maja do końca września, kontrolerzy będą mogli sprawdzać bilety bez krawata oraz w koszuli z rozpiętym jednym guzikiem pod szyją.

 

 

Pracownicy obsługi parkingów i nadzoru ruchu mogą dodatkowo założyć koszulki polo i bluzy polarowe. Ponadto pracowników nadzoru wyróżniają odblaskowe kamizelki z napisem "nadzór ruchu ZTM" na plecach oraz czapki instruktorskie z białym pokrowcem, czarnym daszkiem i złotym sznurkiem na obrzeżu daszka oraz czerwonym otokiem.

 

polsatnews.pl

zdr/kan/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze