Morderstwo w Koszalinie. 55-latek z zarzutem zabójstwa bezdomnego

Polska
Morderstwo w Koszalinie. 55-latek z zarzutem zabójstwa bezdomnego
Polsat News

55-letni mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa bezdomnego mężczyzny, którego personalia wciąż ustala policja - poinformowała w sobotę rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. Do zdarzenia doszło w czwartek.

Według podkom. Moniki Kosiec w czwartek w budynku przy ul. Połtawskiej w Koszalinie funkcjonariusze policji zostali wezwani przez załogę karetki pogotowia do mężczyzny bez funkcji życiowych. - Po wejściu do pawilonu znaleźliśmy mężczyznę z urazem głowy. Ciało decyzją prokuratury zostało zabezpieczone do sekcji - przekazała rzeczniczka koszalińskiej policji.

 

Podkom. Kosiec dodała, że w budynku znajdowało się 11 mężczyzn, wszyscy pod wpływem alkoholu. Zostali oni zatrzymani do wyjaśnienia, a po wytrzeźwieniu przesłuchani przez policję. - Ustaliliśmy, że czynu dokonał 55-latek. W piątek został on doprowadzony do sądu, gdzie złożyliśmy wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Usłyszał on zarzut zabójstwa - powiedziała. Pozostałe osoby przebywają na wolności.

 

Policja prowadzi działania w sprawie ustalenia tożsamości nieżyjącego mężczyzny. - Nie miał on przy sobie żadnych dokumentów, nikt z obecnych na miejscu zdarzenia nie mógł wskazać jak miał na imię i nazwisko. Rodzina, do której dotarliśmy, jednoznacznie nie potwierdziła jego personaliów - wyjaśniła podkom. Kosiec.

 

PAP

mr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie