Jastrzębie-Zdrój: zwłoki małżeństwa znalezione w mieszkaniu

Polska
Jastrzębie-Zdrój: zwłoki małżeństwa znalezione w mieszkaniu
Polsat News

Ciało 65-letniej kobiety i jej o trzy lata starszego męża znaleźli policjanci wezwani do jednego z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna udusił żonę, a później popełnił samobójstwo - podała w piątek policja.

Rzeczniczka jastrzębskiej komendy mł. asp. Bogusława Dudek powiedziała, że do rodzinnej tragedii doszło w jednym z mieszkań na osiedlu Gwarków. W czwartek wieczorem na policję zadzwoniła 45-letnia córka małżeństwa, która nie mogła wrócić do mieszkania ani nawiązać kontaktu z rodzicami.

 

Nieporozumienie rodzinne w tle

 

- Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy z pomocą straży pożarnej wyważyli drzwi do mieszkania. Wewnątrz znaleźli dwa ciała - kobiety i mężczyzny. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 68-letni mężczyzna prawdopodobnie udusił 65-letnią kobietę, a następnie popełnił samobójstwo - powiedziała Dudek.

 

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Grupa operacyjno-śledcza, która zabezpieczyła ślady. Prokurator zarządził już wykonanie sekcji zwłok obojga małżonków.

 

Według policji, tłem zabójstwa były najprawdopodobniej nieporozumienia rodzinne. Małżeństwo było w separacji. Dudek zaznaczyła, że dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo.

 

PAP

 

 

luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie