"Nowego kandydata absolutnie nie szukamy". Mazurek ws. wyborów prezydenckich

Polska
"Nowego kandydata absolutnie nie szukamy". Mazurek ws. wyborów prezydenckich
Polsat News

Można sobie wyobrazić wiele scenariuszy, jeśli chodzi o naszego kandydata na prezydenta, ale nowego kandydata absolutnie nie szukamy - powiedziała w środę rzeczniczka PiS Beata Mazurek, pytana, czy można sobie wyobrazić innego kandydata PiS na prezydenta, niż Andrzej Duda.

Rzeczniczka PiS była pytana w środę w telewizji wPolsce.pl, czy można sobie wyobrazić innego kandydata PiS na prezydenta, niż Andrzej Duda. - A kto sobie wyobrażał kandydata Andrzeja Dudę na prezydenta? Nikt. To był człowiek, który na początku dla wielu osób był nieznany. Potem był wyśmiewany, potem był krytykowany a potem zwyciężył - odpowiedziała Mazurek.

 

Dopytywana, czy wyobraża sobie jednak scenariusz innego kandydata PiS, Mazurek powiedziała: "Ja sobie dużo rzeczy jestem w stanie wyobrazić, taki scenariusz oczywiście też".

 

- Po tym co powiedziałam pewnie będzie tysiące nagłówków w gazetach, że PiS będzie szukało nowego kandydata. Nie, na to jest za wcześnie. Nowego kandydata absolutnie nie szukamy. Chcemy porozumienia w kluczowych kwestiach z panem prezydentem i jestem dobrej myśli, że to porozumienie będzie - podkreśliła rzecznik PiS.

 

PAP

zdr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie