Nastolatka brutalnie pobita przez rówieśniczkę. Nikt nie reagował, gdy błagała o pomoc

Polska

Do internetu trafiło szokujące nagranie z Bydgoszczy, na którym jedna z nastolatek bije swoją koleżankę. Policji udało się już namierzyć sprawczynię. Okazało się, że chodzi ze swoją ofiarą do jednej szkoły. Sprawą pobicia zajmie się sąd rodzinny.

Do brutalnego pobicia nastolatki doszło na początku października w jednym z bydgoskich parków. Bezbronną dziewczynę zaatakowała koleżanka, okładając ją pięściami po głowie i brzuchu.

 

Całą scenę obserwowały co najmniej dwie osoby, jedna z nich nagrywała wszystko telefonem komórkowym. Nikt nie pomógł bitej dziewczynie, która prosiła o pomoc.

 

 

Gdy nagranie z napaści pojawiło się w mediach społecznościowych agresorkę, jak i jej ofiarę, rozpoznała jedna z ich koleżanek, która natychmiast zgłosiła sprawę dyrekcji szkoły. Ta powiadomiła policję, która szybko namierzyła napastniczkę.

 

- Okazała się nią być 15-letnia dziewczyna. Została przesłuchana w charakterze osoby nieletniej podejrzanej o popełnienie czynu karalnego - powiedział Polsat News Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

 

Policjantom udało się również ustalić tożsamość pokrzywdzonej. Jest to 15-latka, która chodzi do tej samej szkoły, co jej oprawczyni. Rodzice dziewczyny złożyli na policji zawiadomienie w sprawie pobicia.

 

Sprawa trafiła do sądu rodzinnego, który zadecyduje o dalszym losie dziewczyny.

 

polsatnews.pl, Polsat News

dk/paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie