Rzuciła go dziewczyna, więc zdemolował samochody. Potem chciał popełnić samobójstwo

Polska
Rzuciła go dziewczyna, więc zdemolował samochody. Potem chciał popełnić samobójstwo
policja.pl

34-latek przyznał się do uszkodzenia dwóch pojazdów na jednym z osiedli w Wieruszowie (Łódzkie). Policjanci zatrzymali go w pobliskim lesie, gdzie się ukrył. Mężczyzna przyznał policjantom, że zażył nadmierną ilość leków, bo chciał popełnić samobójstwo. Tłumaczył, że nie mógł znieść rozstania z dziewczyną i dlatego zniszczył jej auto. Przy okazji także drugi samochód, który stał w pobliżu.

Do zatrzymania 34-latka doszło 14 października. Mężczyzna najpierw trafił do szpitala na badania, a stamtąd na komisariat.

 

Podejrzany już usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych, których miał się wcześniej dopuścić względem swojej dziewczyny. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Uszkodzone pojazdy to vw golf i vw passat. Miały powybijane szyby oraz uszkodzone elementy oświetlenia i karoserii. Właściciel vw golfa oszacował wartość uszkodzeń w swoim pojeździe na 4 tys. złotych.

 

Wartość uszkodzenia vw passata jest ustalana.

 

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.

 

polsatnews.pl

paw/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie