"Żabka" wycofuje całą partię wódki Staromiejskiej. "Możliwość przedostania się ciała obcego"

Polska
"Żabka" wycofuje całą partię wódki Staromiejskiej. "Możliwość przedostania się ciała obcego"
Zdjęcie ilustracyjne. Fot:Flickr/Stephen Hynd

Sieć sklepów Żabka poinformowała na swojej stronie internetowej o wycofaniu ze sprzedaży wódki Staromiejskiej o pojemności 0,1 l. Dokładnie chodzi o wyroby pochodzące z partii oznaczonej numerem L 2211707 2, do których, jak podano, "mogło przedostać się ciało obce".

"W związku z uzyskaniem od producenta informacji o możliwości przedostania się ciała obcego do pojedynczych opakowań wskazanego produktu, Żabka Polska podjęła decyzję o wycofaniu całej partii towaru" - napisano w oświadczeniu.

 

"Żabka" zwróciła się do klientów o zwrot zakupionych produktów. Chodzi dokładnie o wódke Staromiejską 38%, 0,1 L z nr partii L 2211707 2

 

Zwrotu należy dokonać w najbliższym sklepie Żabka lub Freshmarket. "Za przyniesiony produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy" - zapewnia sieć.

 

"Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją. Działanie firmy Żabka Polska podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów" - podkreślono.

 

polsatnews.pl

kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie