Bójka Afgańczyków w barze z kebabem. Jeden zaatakował drugiego nożem do cięcia mięsa

Polska

W jednym z lokali w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) doszło do kłótni pomiędzy dwoma pracownikami pochodzenia afgańskiego. Jeden z mężczyzn złapał nóż do cięcia kebaba i zadał cios drugiemu z nich. 30-letni poszkodowany trafił do szpitala z obrażeniami głowy. Obaj mieli karty czasowego pobytu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 16:50 w lokalu z kebabem przy ul. Hallera w Brodnicy. Jak dowiedziała się reportka Polsat News Martyna Sobecka, tego dnia w restauracji nie było właściciela, a między współpracownikami doszło do kłótni.

 

- Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami głowy. Po udzieleniu mu pomocy został zwolniony do domu - powiedział asp. szt. Roman Kamiński z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy. Dodał, że życiu mężczyzny nic nie zagraża.

 

Zostaną dyscyplinarnie zwolnieni z pracy

 

Tuż po zdarzeniu 19-letni sprawca ataku uciekł z miejsca zdarzenia, ale został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Mężczyzna przebywa obecnie w policyjnym areszcie. Sprawa została przekazana do Prokuratury Rejonowej w Brodnicy.

 

Funkcjonariusze informują, że mężczyźni pochodzenia afgańskiego mieli karty czasowego pobytu. Jeden uprawniającą do przebywania w Polsce, a drugi - we Włoszech. Obaj mają zostać dyscyplinarnie zwolnieni z pracy.

 

polsatnews.pl

zdr/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie