Mokra wpadka kandydatki na miss Hiszpanii

Kultura
Mokra wpadka kandydatki na miss Hiszpanii
YouTube/MissUniverseSpain

Kobieta marzyła, aby zostać miss Hiszpanii i reprezentować swój kraj na międzynarodowym konkursie Miss Universe. Jej marzenia "utonęły" jednak w basenie, przy którym kandydatki na najpiękniejsza kobietę w Hiszpanii prezentowały swoje wdzięki.

Pochodząca z hiszpańskiej prowincji Caceres modelka Pilar Magro zaliczyła mokrą wpadkę na oczach sędziów podczas występu na wybiegu, który znajdował się tuż obok basenu.

 

 

Kandydatki z całej Hiszpanii miały za zadanie zaprezentować się w strojach wieczorowych. Elegancko ubrane kobiety przechodziły wzdłuż brzegu.

 

W pewnym momencie jedna z uczestniczek konkursu postanowiła nieco urozmaicić swój występ i zaprezentować jury efektowny piruet.

 

Kobieta ubrana w obcisłą czarną sukienkę i buty na obcasach, podczas obrotu straciła jednak równowagę i z krzykiem wpadła do wody.

 

Na pomoc natychmiast ruszył jej ratownik, który pomógł kobiecie wydostać się na brzeg.

 

Jak zauważyły miejscowe media ucierpiała jedynie duma i starannie ułożona fryzura.

 

Załamaną kandydatkę, która po wyjściu z basenu skryła twarz w dłoniach, próbowały pocieszać koleżanki, które nagrodziły ją po wszystkim brawami na pocieszenie.

 

 

Wpadka pozbawiła kobietę szans na tytuł najpiękniejszej Hiszpanki. Nagrodę zdobyła Sofia del Prado, reprezentująca wspólnotę autonomiczną - Kastylia-La Mancha. To ona będzie reprezentować swój kraj na najbliższych wyborach Miss Universe.

 

Daily Mail, polsatnews.pl

dk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie