Żona wniosła o rozwód, więc dał się ukąsić czarnej mambie. Bloger transmitował swoją śmierć

Świat
Żona wniosła o rozwód, więc dał się ukąsić czarnej mambie. Bloger transmitował swoją śmierć
Facebook/Arslan Valeev

Arslan Valeev i jego żona Ekaterina "Katya" Pyatyzhkina prowadzili na YouTube najbardziej znany kanał poświęcony hodowli węży i kotów. Gdy 31-letni Valeev dowiedział się o zdradzie, jakiej dopuściła się jego partnerka, postanowił popełnić samobójstwo. Przeprowadził je na żywo w internecie dając się ukąsić czarnej mambie - jadowitemu wężowi uchodzącemu za najszybszego na świecie.

Rosjanin mieszkający w Petersburgu był ekspertem w hodowli węży, posiadł dwudziestoletnie doświadczenie. Wspólnie z żoną prowadził niezwykle popularnego wśród hodowców węży i kotów bloga i kanał na YouTubie. 

 

"Przekażcie, że bardzo ją kocham"

 

Gdy 31-latek dowiedział się, że jego żona dopuściła się zdrady, a ich małżeństwo się rozpada, był zdruzgotany. Zaplanował i popełnił samobójstwo, które transmitował w internecie. Samego momentu ukąszenia Valeeva  przez mambę na nagraniu nie widać, ale mężczyzna pokazał prawą dłoń, na której widoczny jest ślad po ukąszeniu i krwawiąca rana.


Żegnając się ze swoimi fanami prosił ich, by przekazali jego żonie, co zrobił. Podał też numer telefonu do Ekateriny instruując, aby internauci wysłali jej wiadomość od niego: "bardzo ją kocham".

 

Powodem rozstania na pewno była zdrada?

 

Widzowie wezwali służby ratunkowe, ale pogotowie, które zjawiło się w mieszkaniu Rosjanina, nie zdołało go już uratować.


Przyjaciele Arslana potwierdzili mediom, że jego żona dopuściła się zdrady. Część mediów informuje natomiast, że powód rozstania pary był jednak inny: bloger miał pobić żonę. Później prosił ją o wybaczenie, ale Ekaterina wniosła już pozew o rozwód. W tym czasie związała się z innym mężczyzną.

 

Ekaterina "Katya" Pyatyzhkina  nie skomentowała nagrania.

 

Śmierć wskutek uduszenia

 

Czarna mamba to najszybszy wąż na świecie. Jej jad jest wysoce toksyczny - zawiera neurotoksynę, która jest też kardiotoksyczna, zwykle śmiertelną, jeśli w ciągu kilku godzin nie zostanie zastosowane antidotum.

 

Neurotoksyna oddziałuje na układ nerwowy ofiary, paraliżując mięśnie - ukąszony zachowuje świadomość, ale jest sparaliżowany. Śmierć następuje po kilku godzinach wskutek uduszenia.


Daily Mirror, polsatnews.pl

grz/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie