Olsztyn: Po groźnej kolizji auta wylądowały jedno na drugim. 28-latek stracił prawo jazdy

Polska

Uszkodzona lampa uliczna i volkswagen "zaparkowany" na bmw - taki niecodzienny widok czekał na olsztyńskich policjantów po zgłoszeniu dotyczącym kolizji. Mimo, że zdarzenie wyglądało groźnie, nikomu nic się nie stało. Jego przebieg zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Funkcjonariusze opublikowali nagranie ku przestrodze i zaapelowali do kierowców o ostrożność na drodze.

Choć zderzenie wyglądało groźnie, to nikomu nic się nie stało. Kierowca Volkswagena Polo nie zachował należytej ostrożności i zmienił pas na ul. Sikorskiego w Olsztynie.

 

Doszło do kolizji. Kierowca VW Polo stracił panowanie nad pojazdem, auto obróciło się bokiem, najechało na krawężnik i uderzyło w latarnię. W wyniku tego uderzenia tył auta uniósł się i opadł na dach bmw.

 

Pracujący na miejscu policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy 28-latkowi kierującemu volkswagenem.

 

Ze wględu na to, że oba pojazdy zostały uszkodzone, funkcjonariusze zatrzymali ich dowody rejestracyjne. Pojazdy odjechały z miejsca kolizji na lawetach.

 

Policja ssporzadziła dokumentację ze zdarzenia, która trafi do sądu. To tam podjęta zostanie decyzja, czy mieszkaniec powiatu kierujący volkswagenem zachowa swoje uprawnienia do prowadzenia samochodów.

 

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (24.09.2017) kilkanaście minut przed godz. 16:00 na ul. Sikorskiego w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie).

 

 

polsatnews.pl

hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie