Wpadł na oryginalny pomysł dystrybucji narkotyków - wysyłał je kurierem. Wpadł

Polska

20-letni mężczyzna podejrzewany o rozsyłanie narkotyków przesyłkami pocztowymi, został zatrzymany przez szamotulskich kryminalnych (Wielkopolska). Policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma substancji odurzających. Dealerowi grozi do 8 lat więzienia .

Policjanci z Szamotuł otrzymali informację o podejrzanej paczce wysłanej za pośrednictwem placówki zajmującej się dostarczaniem przesyłek. Jak się okazało, wewnątrz koperty znajdowała się marihuana. Po kilku dniach funkcjonariusze zabezpieczyli kolejną przesyłkę z marihuaną.


We wrześniu kryminalni natrafili na trop podejrzewanego o wysyłanie narkotyków. Choć mężczyzna posługiwał się fikcyjnymi danymi i kamuflował swój przestępczy proceder we wszelki możliwy sposób, udało się zatrzymać pomysłowego dealera.  Okazał się nim mieszkaniec gminy Rokietnica.


W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli w jego mieszkaniu m.in. sprzęt służący do zagłuszania sygnałów GPS i telefonów, kilka kilogramów tytoniu bez znaków akcyzy oraz ponad 1800 sztuk opakowań ze znakami towarowymi znanej marki papierosów.

 

polsatnews.pl

grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie