"Szóstki" lubią padać w Zduńskiej Woli. Ktoś wygrał tam właśnie ponad 25 mln zł

Kultura
"Szóstki" lubią padać w Zduńskiej Woli. Ktoś wygrał tam właśnie ponad 25 mln zł
Polsat News

Przesądni gracze powinni poważnie rozważyć, czy nie warto wybrać się do Zduńskiej Woli (woj. łódzkie), by zagrać w Lotto. We wtorek padła w tym mieście już trzecia "szóstka" w historii zakładów Totalizatora Sportowego. Kwota robi wrażenie - 25 mln 233 tys. zł.

Szczęśliwiec kupił zakład na "chybił trafił" w kolekturze przy ul. Osmolińskiej 4. Tyle wystarczyło, by trafił na 12 miejsce na liście osób z najwyższymi wygranymi w Lotto. Szczęśliwe okazały się liczby: 6, 21, 24, 38, 40, 47. Rozbita kumulacja narastała od 15 sierpnia 2017 roku.

 

W Zduńskiej Woli padły wcześniej jeszcze dwie wielomilionowe "szóstki": 23 lutego 2005 r. ktoś wygrał 6,7 mln zł, a 30 maja 2009 r. - 7,9 mln zł.

 

Wygrane w Słupcy, Olsztynie, Wyszkowie i Zbąszynku 

 

Wtorkowe losowania było wyjątkowo szczęśliwe. Oprócz głównej wygranej w Lotto, padły dwie "szóstki" (w wielkopolskiej Słupcy i Olsztynie) w Lotto Plus - po 1 mln zł każda.

 

Jeden z graczy w Zbąszynku (woj. lubuskie) wygrał "Ekstra Pensję" i co miesiąc przez 20 lat będzie mu wypłacane po 5000 zł.

 

Dodatkowo w Wyszkowie na Mazowszu ktoś prawidłowo skreślił "piątkę" w Mini Lotto i wzbogacił się o 264 tys. zł.

 

Grywa co drugi Polak

 

Rekordowa wygrana w Lotto padła w marcu br. w Skrzyszowie na Śląsku. Szczęśliwiec wygrał wówczas prawie 37 mln zł. Natomiast największa kumulacja miała miejsce 7 maja 2016 r. Trzech graczy podzieliło się wówczas kwotą 60 mln zł.

 

Regularnie bądź okazjonalnie w Lotto grywa 55 proc. dorosłych Polaków.

 

polsatnews.pl

 

ml/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie