Zamieszkaj u mistrza. Adam Małysz wynajmuje apartamenty w swoim domu w Wiśle

Kultura
Zamieszkaj u mistrza. Adam Małysz wynajmuje apartamenty w swoim domu w Wiśle
apartamentyumalyszow.pl

W czasach świetności skoczka dom w Wiśle był dla niego oazą spokoju, gdzie mógł odpocząć od fanów i mediów, których uwagę przyciągał niemal nieustannie. Dziś każdy może wejść w buty mistrza. Adam Małysz ze swojego dawnego domu zrobił bowiem dwa nowoczesne apartamenty do wynajęcia. Na gości czeka m.in. basen, miejsce do grillowania i mini plac zabaw.

Apartamenty położone są około kilometra od centrum Wisły. Goście mają do dyspozycji jeden z dwóch 4-osobowych apartamentów. Każdy z aneksem kuchennym, dwiema sypialniami, łazienką, telewizorem oraz z dostępem do internetu. Apartament na parterze dodatkowo wyposażony jest w kominek.

 

 

Goście mają do dyspozycji prywatny parking oraz oszklony basen.

 

 

 

 

 

Dom Małysza jest w pełni ogrodzony, monitorowany, i - jak napisano na stronie internetowej obiektu - położony jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni.

 

 

 

Goście mają do dyspozycji również mini plac zabaw, który Małysz własnoręcznie zbudował. "Prawie dwa tygodnie pracy w wolnych chwilach, ale było warto" - napisał na Facebooku, publikując zdjęcia z prac.

 

 

 

W regulaminie zakazano przywożenia zwierząt.

 

Cena wynajmu waha się w zależności od terminu rezerwacji. Do końca września wynosi ona 500 zł za dobę za apartament, następnie spada do 450 zł, by od 20 grudnia wzrosnąć do 600 zł.

 

polsatnews.pl 

ml/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie