Policja szuka pedofila. Opublikowano wizerunek podejrzewanego

Polska
Policja szuka pedofila. Opublikowano wizerunek podejrzewanego
KPP Wadowice

Wadowiccy policjanci szukają mężczyzny, który próbował zgwałcić dziewczynkę. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ujęciu pedofila i publikuje jego portret pamięciowy.

Policja  pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach prowadzi postępowanie w sprawie zdarzenia, do którego doszło 2 sierpnia w Barwałdzie Górnym (woj. małopolskie). Jak dowiedział się portal wadowiceonline.pl, chodzi o molestowanie seksualne i doprowadzenia do poddania się czynności seksualnej na nieletniej dziewczynce.

 

Jak ustaliła policja, prawdopodobnym sprawcą jest mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrost około 170-175 cm, o średniej sylwetce, cera śniada, z bliznami po przebytym trądziku, włosy czarne krótkie, oczy brązowe, bez zarostu z wyraźnie wysuniętą dolną szczęką.

 

W dniu zdarzenia mężczyzna ubrany był w czarny podkoszulek z krótkim rękawem i czarne spodnie 3/4. Poszukiwany miał także czarny plecak na szelkach i słuchawki od telefonu w uszach.

 

Mężczyzna prawdopodobnie miał tatuaż na przedramieniu w postaci czarnych liter.

 

 

Ktokolwiek może pomóc w ustaleniu sprawcy przestępstwa proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach pod numerem 33 8729200 lub 997 albo z najbliższą jednostką policji.

 

Mundurowi zapewniają anonimowość.

 

polsatnews.pl

zdr/grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie