Wciel się w rolę trenera polskich siatkarzy! Pobierz oficjalną grę mobilną Lotto Eurovolley Poland 2017

Kultura
Wciel się w rolę trenera polskich siatkarzy! Pobierz oficjalną grę mobilną Lotto Eurovolley Poland 2017
Materiały prasowe

Reprezentacja Polski zmierzy się w czwartek wieczorem z Serbią na PGE Narodowym, w spotkaniu inaugurującym Mistrzostwa Europy Siatkarzy. Ten mecz można rozegrać jednak wcześniej... na telefonie komórkowym. Wystarczy pobrać oficjalną grę mistrzostw - Lotto Eurovolley Poland 2017.

Lotto Eurovolley Poland 2017 to następca gry Volleyball Championship 2014, która była ogromnym sukcesem wydawniczym firmy Sirocco Mobile. Zanotowała ponad półtora miliona pobrań i zebrała wiele przychylnych komentarzy.

 

Najnowsza odsłona mobilnej gry wprowadza do rozgrywki tryb trenera, który pozwala zwiększać morale wirtualnej drużyny, dzięki czemu będzie ona lepiej spisywać się w meczach. Twórcy gry przyłożyli również dodatkową uwagę do zachowań zawodników na boisku - nowe animacje siatkarzy jeszcze lepiej odwzorowują to, co dzieje się podczas prawdziwego meczu.

 

Udoskonalona została również sama rozgrywka.

 

 

Licencja od PZPS

 

Największą siłą Lotto Eurovolley Poland 2017 jest jednak licencja otrzymana od Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV, od franc. Confédération Européenne de Volleyball). Dzięki temu jest oficjalną grą siatkarską Mistrzostw Europy.

 

W produkcji są oryginalne piłki, którymi grają prawdziwi siatkarze, a także pełne składy wszystkich reprezentacji, biorących udział w turnieju. Z pewnością ten istotny szczegół usatysfakcjonuje zarówno zagorzałych kibiców, jak i fanów oficjalnych, mobilnych gier sportowych.

 

Lotto Eurovolley Poland 2017 można pobrać za darmo tutaj.

 

Odwiedź stronę aplikacji na Facebooku i Twitterze.

 

polsatnews.pl

luq/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie