Premier: w tej chwili nie widzę potrzeby zmian w rządzie

Polska
Premier: w tej chwili nie widzę potrzeby zmian w rządzie
WARSZAWA KONFERENCJA PO POSIEDZENIU RZĄDU PREMIER SZYDŁO

- W tej chwili nie widzę potrzeby zmian, co nie znaczy, że takie zmiany nie będą kiedyś następować - powiedziała premier Beata Szydło. Zdementowała też doniesienia jakoby sama chciała się podać do dymisji. - Nie jestem zmęczona i nie jestem wypalona - mówiła.

Premier w wywiadzie dla TV Republika przyznała, że do tej pory "roszady" w jej rządzie były minimalne. - Chociaż można powiedzieć, że sporo wiceministrów jednak odeszło, się zmieniło - zauważyła.

 

- Póki realizujemy program, póki wywiązujemy się ze swoich zobowiązań, ministrowie pracują, realizują to, co założyli, to nie ma powodów, żeby ich zmieniać, ale każdy z nas, każdy minister, łącznie z premierem, musi pamiętać, że to jest funkcja, która podlega ocenie i w pewnym momencie zawsze można powiedzieć, że zmiany muszą być przeprowadzone - powiedziała Szydło.

 

- Ja w tej chwili nie widzę potrzeby zmian, co nie znaczy, że takie zmiany nie będą kiedyś następować - dodała.

 

- Dzisiaj na jednym z portali przeczytałam, że chcę się podać do dymisji, bo już mam tak dość. Dementuję - nie jestem zmęczona i nie jestem wypalona. Oczywiście, jak każdy fizycznie, jest taki moment, że jest zmęczenie i trzeba odpocząć, co jest rzeczą naturalną - mówiła szefowa rządu.

 

PAP

zdr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie