Wyrwał bankomat za pomocą sprzętu budowlanego. Brawurowa kradzież

Świat
Wyrwał bankomat za pomocą sprzętu budowlanego. Brawurowa kradzież
YouTube/arkansasonline

Policja z miasta Conway w stanie Arkansas opublikowała w mediach społecznościowych nagranie z kradzieży do której doszło w lokalnym banku. Złodziej skierował swoją uwagę na stojący przed budynkiem bankomat i wyrwał go z ziemi za pomocą ciężkiego sprzętu budowlanego.

Do zdarzenia doszło w środę 16 sierpnia po godzinie 3 w nocy. W pewnym momencie pod oddział jednego z banków w mieście podjechała ładowarka teleskopowa.

 

Obsługująca ją osoba wjechała na zadaszony podjazd i staranowała stojący tam bankomat. Kierowca ładowarki wbił widły pojazdu w urządzenie, wyrwał je z ziemi i odjechał niszcząc przy tym elewację i dach budynku.

 

 

Rabunek jako pierwszy odkrył pracownik banku, który przyszedł rano do pracy. Sprawa została zgłoszona na policję. Okazało się, że wybryk złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu.

 

Miejscowym policjantom nie udało się jednak ustalić, kto dokonał kradzieży. Funkcjonariusze podejrzewają, że sprawca może pracować na budowie lub być związany z branżą budowlaną. Proszą wiec o pomoc ewentualnych świadków zdarzenia lub osoby mające jakiekolwiek informacje na temat o kontakt z miejscowym szeryfem.

 

Nie ujawniono ile pieniędzy padło łupem "złodzieja budowniczego".

 

polsatnews.pl

dk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie