"Moja Aga '72 w formie". Poseł PiS opublikował na Twitterze zdjęcia partnerki z wakacji

Polska
"Moja Aga '72 w formie". Poseł PiS opublikował na Twitterze zdjęcia partnerki z wakacji
Twitter

"Takich temperatur nigdy na wakacjach nie mieliśmy! 42 stopnie! To wspaniały czas i chcemy się z Wami nim podzielić! Moja Aga '72 w formie" - napisał na Twitterze poseł Dominik Tarczyński i opublikował zdjęcia partnerki w stroju kąpielowym. Jak informuje portal wpolityce.pl, dwa dni temu poseł PiS złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie gróźb pozbawienia życia.

Pierwszy raz zrobiło się głośno na temat wakacyjnego wyjazdu Tarczyńskiego na początku sierpnia, gdy opublikował zdjęcie paszportu oraz biletu lotniczego, informując iż "po długim roku" będzie "ładować baterie" w Miami. Według internautów poleciał jednak do stolicy Azerbejdżanu Baku, o czym świadczyć ma numer lotu widoczny na bilecie.

 

 

Teraz temat wakacji ponownie zagościł na Twitterowym koncie posła za sprawą zdjęć partnerki.

 


"Trzeba dzielić się radością, miłością i szczęściem! Bez egzaltacji ale z dumą i szczerym uśmiechem" - stwierdził Tarczyński w odpowiedzi na uwagę jednego z internautów, który w komentarzu pod zdjęciami napisał: "Odważne! Ja bardziej cenię prywatność, choć mógłbym się również pochwalić".


Internauci są podzieleni co, do publikacji posła. Jedni chwalą: "Macron mógłby tylko pomarzyć", "Ma Pan szczęście. Urocza!".

 

Inni krytykują: "Będąc posłem nigdy nie pokazałbym w takim stroju (kąpielowym) żony. Sorry. Ale to nie jest fajne.", "Ten tweet to na poważnie? Kurcze, Pan jest posłem na Sejm, a nie jakimś celebrytą z pudelka."

 

Ktoś grozi mu śmiercią

 

Publikacja wizerunku partnerki, to odważne posunięcie w kontekście gróźb pozbawienia życia kierowanych pod jego i jego bliskich adresem.


Dwa dni temu Tarczyński złożył w tej sprawie zawiadomienie w prokuraturze.

 

- Od pierwszych dni po wyborach, a właściwie od kiedy zacząłem być bardzo aktywny medialnie, otrzymywałem groźby karalne. To były SMS-y, wiadomości na portalach społecznościowych. Do tej pory ich nie ujawniałem, ale jest ich tak dużo, że zdecydowałem się to zrobić - powiedział Tarczyński portalowi wpolityce.pl, który poinformował o zawiadomieniu.


Tarczyński przekazał, że usłyszał również groźby od osób, które pojawiały się przed jego domem, a policja przez ponad tydzień patrolował okolicę, w której mieszka.

 

polsatnews.pl, wpolityce.pl

ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie