Zderzenie tramwajów w Łodzi. Dwie osoby ranne

Polska
Zderzenie tramwajów w Łodzi. Dwie osoby ranne
Polsat News

Dwie osoby zostały lekko ranne w zderzeniu dwóch tramwajów w Łodzi. Jeden z poszkodowanych został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem w okolicach skrzyżowania al. Śmigłego-Rydza i ul. Przybyszewskiego.

Jak poinformował asp. sztab. Radosław Gwis z biura prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jadący al. Śmigłego-Rydza motorniczy linii nr 4 dojeżdżając do przystanku nie zdążył zatrzymać pojazdu, uderzając w tył stojącego za nim tramwaju linii 14.

 

- Uderzenie nie było mocne, ale w jego efekcie poszkodowane zostały dwie osoby. Jedna z nich doznała niegroźnych obrażeń i została opatrzona na miejscu. Drugi pasażer został odwieziony do szpitala, ale jego uraz też nie jest poważny - powiedział.

 

Dodał, że motorniczy hamując prawdopodobnie źle ocenił odległość od stojącego na przystanku pojazdu. Sprawa ma zakończyć się mandatem. Ruch w okolicach skrzyżowania al. Śmigłego-Rydza i ul. Przybyszewskiego odbywa się normalnie.

 

PAP

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie