Zsiadł z roweru, kopnął kobietę i odjechał. Policja szuka sprawcy i publikuje film

Polska

Poznańscy policjanci szukają rowerzysty, który 3 lipca w godzinach popołudniowych przejeżdżając trasą w parku im. Mazowieckiego nad Wartą zaatakował dwie osoby. Najpierw skopał kobietę, a następnie 76-letniego mężczyznę. Wskutek ataku, kobieta doznała urazu miednicy, a starszy pan ma złamane obie ręce.

Jak widać na nagraniu opublikowanym przez policję, mężczyzna poruszający się na rowerze wyminął kobietę, a następnie zatrzymał się i odłożył rower na ziemię. Potem kopnął kobietę w plecy, pokrzywdzona upadła na ziemię. Mężczyzna wsiadł na rower i przejeżdżając obok leżącej kobiety kopnął ją ponownie w głowę.

 

Chwilę później rowerzysta kopnął również 76-letniego mężczyznę, który w wyniku zadanego ciosu doznał złamania dwóch rąk. Zdarzenie to nie zostało jednak zarejestrowane przez kamerę monitoringu.

 

Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny poruszającego się na rowerze, bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Stare Miasto.

 

Jak informuje policja, można zgłaszać się osobiście przez całą dobę lub dzwonić pod numer telefonu 61 84 124 11, 64 84 124 12 lub 997.

 

polsatnews.pl

zdr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie