"Zamknijcie zdradzieckie mordy". Pawłowicz do opozycji na komisji sprawiedliwości

Polska

- Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy. Nawet teraz nie potraficie się grzecznie zachować - zwróciła się do opozycji podczas posiedzenia komisji sprawiedliwości posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Po okrzykach oburzenia posłów opozycji, Pawłowicz uniosła w górę dwa palce pokazując znak oznaczający zwycięstwo.

Krystyna Pawłowicz zareagowała w ten sposób na apel posłanki Nowoczesnej Kamili Gasiuk-Pihowicz, aby rozpocząć już obrady (nie było jeszcze wtedy na sali szefa tej komisji Stanisława Piotrowicza z PiS).

 

Proszony o reakcję, wiceprzewodniczący komisji Andrzej Matusiewicz (PiS) odparł, że nie będzie reagować na wypowiedzi przed rozpoczęciem posiedzenia.


Pawłowicz swoimi słowami nawiązała do stwierdzeń prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, które we wtorek w nocy padły w sejmowej mównicy.


- Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami - powiedział Kaczyński.

 

Polsat News, polsatnews.pl

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie