Kosz z kwiatami uszkodził samochód. Policja szuka tajemniczego "pana Heńka"

Polska
Kosz z kwiatami uszkodził samochód. Policja szuka tajemniczego "pana Heńka"
Policja Elbląg

Policjanci z Elbląga poszukują mężczyzny, który wręczył żonie kosz kwiatów. To oczywiście nie jest przestępstwem, jednak upominek najwyraźniej nie spodobał się kobiecie, bo wylądował kilka pięter niżej, na masce zaparkowanego pod blokiem auta, wyrządzając przy tym znaczne szkody. Do kwiatów dołączony był list z życzeniami dla żony od pana Heńka.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na ul. Okulickiego. Na zaparkowanego pod blokiem mercedesa spadł z góry ciężki kosz z kwiatami. Upominek uszkodził dach auta. Samochód wymaga pilnej naprawy.

 

Właściciel mercedesa wycenił szkodę na tysiąc złotych, więc sprawą zajęła się policja, która prowadzi dochodzenie pod kątem uszkodzenia mienia.

 

Mundurowi nie mają jednak łatwego zadania, bowiem kosz z kwiatami to jedyny jak dotąd ślad, który udało im się zabezpieczyć na miejscu zdarzenia. Do kwiatów dołączony był list z życzeniami dla żony od Heńka. "Samych radosnych, pogodnych, pełnych szczęścia chwil i dużo zdrowia, życzy żonie Marysi Heniek" - można przeczytać na karteczce.

 

Żadnych nowych tropów nie dostarczyły również rozmowy, które mundurowi przeprowadzili z mieszkańcami budynku. Nikt z nich nie wiedział nic na temat tajemniczego pana Henia. Policja liczy więc, że dzięki nagłośnieniu sprawy uda się ustalić, kim jest obdarowujący oraz dlaczego kwiaty wyleciały przez okno.

 

polsatnews.pl

dk/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie