Znaleziono chłopca przed sklepem monopolowym w Grudziądzu. Trwają poszukiwania rodziców

Polska
Znaleziono chłopca przed sklepem monopolowym w Grudziądzu. Trwają poszukiwania rodziców
KMP Grudziądz

Chłopiec został znaleziony niedzielę około godz. 22 w Grudziądzu przy Alei 23 Stycznia, w rejonie sklepu monopolowego. Policji dopiero w poniedziałek udało się ustalić tożsamość dziecka. Chłopczyk ma ok. dwóch lat i jeszcze nie mówi. Pod ustalonym adresem jego zamieszkania nikogo nie zastano. Trwają poszukiwania rodziców.

O chłopcu pozostawionym w wózku typu spacerówka ekspedientkę sklepu monopolowego poinformowali klienci. Ona powiadomiła policję.


- W wyniku działań operacyjnych ustalono tożsamość dziecka - powiedział polsatnews.pl st. sierż. Maciej Szarzyński, p.o. oficera prasowego grudziądzkiej policji. Przyznał, że otrzymano kilka informacji na temat dziecka, m.in. od osoby postronnej i świadków przesłuchanych przez policjantów. Zebrane informacje potwierdzono funkcjonariuszom w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, gdzie jeden z pracowników przypomniał sobie, że był na interwencji w domu chłopca.

 

Trwają poszukiwania rodziców


Policjanci nie zastali jednak nikogo pod wskazanym adresem. Teraz funkcjonariusze prowadzą czynności, które pozwolą ustalić, gdzie przebywają rodzice znalezionego dziecka.

 

polsatnews.pl

grz/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie