Spowodował kolizję. Grożąc toporkiem próbował zmusić świadków, by nie wzywali policji

Polska
Spowodował kolizję. Grożąc toporkiem próbował zmusić świadków, by nie wzywali policji
KSP Warszawa

23-letni kierowca mercedesa spowodował kolizję na jednej z ulic w Piasecznie (woj. mazowieckie), po czym pomocy toporka, próbował zmusić poszkodowanych i świadków, by nie powiadamiali policji. Powodem tego zachowania była nie tyle sama kolizja, co brak uprawnień do kierowania, prowadzenie pod wpływem alkoholu oraz posiadanie narkotyków.

Oba pojazdy zjechały z jezdni na pobocze. Widzący zdarzenie kierowca innego pojazdu, mieszkaniec Włocławka, również się zatrzymał. Sprawca kolizji drogowej wyszedł z mercedesa chwiejnym krokiem, lecz gdy zarówno poszkodowany kierowca, jak i świadek poinformowali go, że natychmiast wzywają policję, kierowca mercedesa wrócił do auta.

 

Wyciągnął zza siedzenia metalowy toporek i próbował, grożąc jego użyciem, zmusić świadków do odwołania przyjazdu policjantów.

 

Bez prawa jazdy, pijany i z narkotykami


Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce błyskawicznie obezwładnili mężczyznę.


Zatrzymany kierowca mercedesa to 23-letni mieszkaniec Pionek. Nie posiadał prawa jazdy, ponadto był pod wpływem alkoholu - miał w organizmie ponad 2 promile. Podczas kontroli osobistej mundurowi znaleźli również przy nim marihuanę.

 

polsatnews.pl

grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie