Na dozór policyjny przyszedł z narkotykami. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie

Polska
Na dozór policyjny przyszedł z narkotykami. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie
KMP Grudziądz

Mieszkaniec Grudziądza został zatrzymany przez policję, gdy stawił się na komendzie w ramach dozoru w związku z wcześniejszą sprawą karną. Podczas kontroli okazało się, że 50-latek ma przy sobie narkotyki. Co więcej, policjanci podejrzewają mężczyznę o grożenie przedmiotem przypominającym broń innemu mieszkańcowi miasta.

W poniedziałek do Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu przyszedł 50-latek, wobec którego sąd zastosował dozór policyjny. To kara za naruszenie przez niego nietykalności cielesnej funkcjonariusza i ratownika medycznego w miejscowości Niewieścin.

 

Policjanci planowali jednak zatrzymać mężczyznę, bowiem wcześniej udało im się zgromadzić materiał dowodowy, który wskazuje na to, że pod koniec czerwca 50-latek groził przedmiotem przypominającym broń palną innemu mieszkańcowi miasta. 

 

Marihuana i metaamfetamina

 

Jednak nie był to koniec kłopotów dla podejrzanego, bowiem podczas kontroli, w trakcie sprawdzania odzieży dozorowanego mężczyzny, znaleziono przy nim narkotyki. Mężczyzna miał przy sobie prawie dwa gramy marihuany i ponad dwa gramy metaamfetaminy. 

 

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut gróźb karalnych oraz posiadania narkotyków. W czwartek na wniosek policji oraz prokuratury sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.

 

polsatnews.pl

dk/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie