Został kilkukrotnie pchnięty nożem w pobliżu dworca PKP. Zmarł po przewiezieniu do szpitala

Polska

24-latek został kilkukrotnie pchnięty nożem w klatkę piersiową i szyję w rejonie dworca PKP w Bydgoszczy. Zmarł po przewiezieniu do szpitala. Policja zatrzymała trzy osoby.

- Dyżurny z bydgoskiego Śródmieścia otrzymał ok. godziny 1:30 informację od lekarza o zgonie mężczyzny w szpitalu. Z jego relacji wynikało, że pacjent miał obrażenia, które mogły przyczynić się do jego śmierci i najprawdopodobniej zostały zadane przez inną osobę - poinformował podkomisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

 

Policja ustaliła tożsamość zmarłego, a także szybko rysopis osób, które mogły mieć związek z jego śmiercią. Ok. godziny 3. w kamerach monitoringu zauważono podejrzewanych na przystanku MZK przy ul. Zygmunta Augusta.

 

Aresztowani byli nietrzeźwi

 

- Został tam skierowany patrol. Aresztowane zostały trzy osoby - mężczyzna w wieku 27 lat oraz kobieta i mężczyzna, którzy mają 22 lata. Przy pierwszej z osób znaleziono ostre narzędzie, które zostało zabezpieczone. Nie udało się jeszcze przesłuchać, gdyż byli pijani, mając w organizmie blisko dwa promile alkoholu - w przypadku mężczyzn i ponad pół promila - kobieta - uzupełnił Słomski.

 

Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem prokuratury m.in. przesłuchuje świadków zdarzenia.

 

PAP

zdr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie