Oblał mężczyznę żrącą substancją. Policja szuka osób, które rozpoznają postać z nagrania

Polska

Centralne Biuro Śledcze Policji opublikowało w poniedziałek film, na którym zarejestrowano mężczyznę podejrzewanego o oblanie w marcu żrącą substancją 47-letniego Mirosława B. Szczecińskie CBŚP prosi o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania.

Mirosław B. został oblany nieznaną żrącą substancją 20 marca (poniedziałek) ok. godz. 7:20 na chodniku przy ul. Obrońców Stalingradu, na wysokości Galerii Kaskada przy al. Niepodległości. Odniósł poważne obrażenia twarzy.

 

"Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Szczecina i innych osób, które po elementach ubioru, sylwetce oraz sposobie poruszania się, rozpoznają nieznanego mężczyznę, o przekazywanie wszelkich informacji do szczecińskiego zarządu CBŚP lub najbliższej jednostki policji" - zaapelowało CBŚP.

 

Ofiarą napadu "Dziobak". Karany m.in. za rozboje i wymuszenia

 

Śledztwo w tej sprawie prowadziła wcześniej szczecińska prokuratura okręgowa. Jak powiedziała w poniedziałek Aldona Lema ze szczecińskiej Prokuratury Krajowej, zostało przejęte w celu włączenia do innego toczącego się już postępowania.

 

- Prokuratura nie udziela więcej informacji w tej sprawie - dodała Lema.


Według mediów, Mirosław B., ps. Dziobak, nie jest przypadkową ofiarą napadu. Miał już być karany za handel narkotykami, rozboje i wymuszenia haraczy.

 

polsatnews.pl, PAP 

grz/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie